ÖJERSJÖ / ÖJERSJö - HELGAS VäG 7A
Helgas väg 7A
Snabbfakta - Bostadsrättslägenhet
Boka visning
Förbokning krävs, boka en tid här på hemsidan eller kontakta din mäklare om du
vill ha hjälp.
Privat visning
Om du föredrar en privat visning, på plats eller digitalt, vänligen kontakta
mäklaren för att boka en tid.
Generös nybyggd lägenhet med med stor balkong högst upp i huset!
I populära Öjersjö kan vi nu erbjuda en stilfull 3 roks bostad med det lilla extra.
Rummen är rymliga med stora fönster som ger ett härligt ljusinsläpp. Genomgående rikligt med förvaring I skjutdörrsgarderober och klädkammare.
Vältilltaget badrum med tvättmaskin och torktumlare. Golvet pryds av ett vackert ljusgrått klinker medans kaklet på väggarna blir vita.
Vackert ljust kök från Vedum med köksö. Köket kompletteras av rostfria vitvaror från Electrolux och Franke med bl a induktionshäll och varmluftsugn i ergonomisk arbetshöjd samt integrerad diskmaskin. Smart och lätt möblerat vardagsrum med fönster i två väderstreck och utgång till den rymliga balkong om hela 9 kvm.
Tillträde 2022-12-15.
Här är det bara att flytta in och trivas från dag ett med omedelbar närhet till lokalt centrum med dagligvarubutik, vårdcentral och restaurang samt skola och förskola endast ett par minuters promenad bort. På bekvämt avstånd finns här också Kåsjöns vackra terräng och svalkande bad. Goda kommunikationer tar dig snabbt och enkelt runt i Partille och vidare in mot centrala Göteborg samt mot Landvetter Flygplats för vidare färd ut i världen.
Varmt välkommen att kontakta ansvarig mäklare för mer information.
Fakta
Bostadsfakta
Ekonomi & Drift
Byggnad
Förening
Dokument
Karta
Hör av dig till oss
Intresseanmälan
Här kan du anmäla intresse för detta objekt.
”*” anger obligatoriska fält