Kontakta oss

Är du nyfiken på att gå på visning, har frågor gällande nyproduktion eller är ditt företag på jakt efter nya lokaler? Eller är ni kanske rent av intresserade av att samarbeta med oss på Nya Kvadrat? Du är alltid välkommen att höra av dig med dina frågor och funderingar!

Sofia Johansson

Fastighetsmäklare Partille

Delägare

0707-13 21 31

sofia.johansson@nyakvadrat.se

Linnea Nilsson

Fastighetsmäklare Partille

0767-21 33 59

linnea.nilsson@nyakvadrat.se

Malin Ring

Fastighetsmäklare nyproduktion

Delägare

0735-10 86 60

malin.ring@nyakvadrat.se

Adam Andreasson

Fastighetsmäklare nyproduktion

Delägare

0766-01 00 01

adam.andreasson@nyakvadrat.se

Gustav Johansson

Fastighetsmäklare nyproduktion

Delägare

0734-05 00 05

gustav.johansson@nyakvadrat.se

Sandra Messer

Fastighetsmäklare nyproduktion

Partner

0768-81 88 81

sandra.messer@nyakvadrat.se

Emil Romell

Fastighetsmäklare nyproduktion

0732-62 32 40

emil.romell@nyakvadrat.se

Matilda Ågren Öhrfeldt

Fastighetsmäklare nyproduktion

0731-47 86 57

matilda.agren-ohrfeldt@nyakvadrat.se

Poya Sondosi

Fastighetsmäklare nyproduktion

0703-40 40 54

poya.sondosi@nyakvadrat.se

Niclas Johansson

Affärsutvecklare och Digitaliseringsansvarig

0722-00 67 37

niclas.johansson@nyakvadrat.se

Zara Ek

Fastighetsmäklare Västra Centrum

Delägare

0701-03 83 90

zara@nyakvadrat.se

Julia Albinsson

Fastighetsmäklare Västra Centrum

Delägare

0701-09 09 08

julia@nyakvadrat.se

Gabriella Hjorth

Fastighetsmäklare Storgöteborg

0733-71 60 20

gabriella.hjorth@nyakvadrat.se

Tilde Aurbakken

Fastighetsmäklare Västra Centrum

0765-37 57 24

tilde.aurbakken@nyakvadrat.se

Linnea Björklund

Koordinator/Kontorsansvarig

0704-35 26 84

linnea.bjorklund@nyakvadrat.se

Christian Ulkner

VD Kommersiellt

Delägare

0738-11 02 63

christian.ulkner@nyakvadrat.se

Max Carlsson

Lokalförmedlare

0706-64 20 78

max.carlsson@nyakvadrat.se

Emma Bergsten

Lokalförmedlare

0706-75 53 03

emma.bergsten@nyakvadrat.se

Rikard Reutherborg

Lokalförmedlare

0730-81 54 49

rikard.reutherborg@nyakvadrat.se

Emilia Drotty

Lokalförmedlare

Föräldraledig

0708-18 25 41

emilia.drotty@nyakvadrat.se

Christian Ulkner

VD Kommersiellt

Delägare

0738-11 02 63

christian.ulkner@nyakvadrat.se

Max Carlsson

Lokalförmedlare

0706-64 20 78

max.carlsson@nyakvadrat.se

Emma Bergsten

Lokalförmedlare

0706-75 53 03

emma.bergsten@nyakvadrat.se

Rikard Reutherborg

Lokalförmedlare

0730-81 54 49

rikard.reutherborg@nyakvadrat.se

Emilia Drotty

Lokalförmedlare

Föräldraledig

0708-18 25 41

emilia.drotty@nyakvadrat.se

Sofia Johansson

Fastighetsmäklare Partille

Delägare

0707-13 21 31

sofia.johansson@nyakvadrat.se

Linnea Nilsson

Fastighetsmäklare Partille

0767-21 33 59

linnea.nilsson@nyakvadrat.se

Zara Ek

Fastighetsmäklare Västra Centrum

Delägare

0701-03 83 90

zara@nyakvadrat.se

Julia Albinsson

Fastighetsmäklare Västra Centrum

Delägare

0701-09 09 08

julia@nyakvadrat.se

Gabriella Hjorth

Fastighetsmäklare Storgöteborg

0733-71 60 20

gabriella.hjorth@nyakvadrat.se

Tilde Aurbakken

Fastighetsmäklare Västra Centrum

0765-37 57 24

tilde.aurbakken@nyakvadrat.se

Linnea Björklund

Koordinator/Kontorsansvarig

0704-35 26 84

linnea.bjorklund@nyakvadrat.se

Malin Ring

Fastighetsmäklare nyproduktion

Delägare

0735-10 86 60

malin.ring@nyakvadrat.se

Adam Andreasson

Fastighetsmäklare nyproduktion

Delägare

0766-01 00 01

adam.andreasson@nyakvadrat.se

Gustav Johansson

Fastighetsmäklare nyproduktion

Delägare

0734-05 00 05

gustav.johansson@nyakvadrat.se

Sandra Messer

Fastighetsmäklare nyproduktion

Partner

0768-81 88 81

sandra.messer@nyakvadrat.se

Emil Romell

Fastighetsmäklare nyproduktion

0732-62 32 40

emil.romell@nyakvadrat.se

Matilda Ågren Öhrfeldt

Fastighetsmäklare nyproduktion

0731-47 86 57

matilda.agren-ohrfeldt@nyakvadrat.se

Poya Sondosi

Fastighetsmäklare nyproduktion

0703-40 40 54

poya.sondosi@nyakvadrat.se

Niclas Johansson

Affärsutvecklare och Digitaliseringsansvarig

0722-00 67 37

niclas.johansson@nyakvadrat.se

Nya Kvadrat

Åvägen 17C
412 51 Göteborg

031-309 90 04
info@nyakvadrat.se

Hitta till oss